Erzurum Website Tasarımı

Erzurum’da bir şirketsiniz ve bir websiteye mi ihtiyacınız var?

Yapmanız gereken ilk şey 0850 885 00 12 ya da info@mossfikir.com adresinden bizimle iletişime geçerek bu isteğinizi bildirmek olacaktır.
Sonrasında Moss Fikir Atölyesi olarak işyerinize gelip sizler için neler yapabiliriz diye birlikte konuşuyoruz ve ne tür bir internet sitesine ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz.

Peki sizin ne tür bir websiteye ihtiyacınız var? Bir websitesi ücreti ne kadardır?

Her firmanın website ihtiyacı farklı olduğu için fiyatlar da doğal olarak değişmektedir. Örneğin internet üzerinden ürünlerini satmak isteyen bir firmanın ihtiyacı “E-Ticaret Websitesi” iken, yalnızca  firmasının tanıtımını yapacak firmalar için “Prestij Websitesi” hazırlıyoruz.

Eğer firma websitesi uygun fiyatlı olsun istiyor ve tasarımının ona özel olması çok da anlam ifade etmiyorsa o zaman hazır altyapılardan kullanabiliriz demektir. Altyapı olarak WordPress, Joomla ya da sizin tercih ettiğiniz herhangi bir sistemi kullanabiliriz ancak biz kodlarının sürekli güncellenmesi ve teknolojiye ayak uydurması nedeniyle WordPressi tavsiye ediyoruz. Sizler için kurduğumuz WordPress websitelerde dahi ücretsiz temalar değil 80 $’dan başlayan fiyatlarla ücretli tasarımlar kullanıyoruz. Hazır temalarda fiyatlarımız websitenin çeşidine göre 1000 TL’den başlayıp 2500 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Ancak bu hazır tasarımların sorunu sonradan istediğiniz düzenlemelere bizlerin çok fazla dahil olamaması ve her isteğinizi gerçekleştirebilmemize imkan vermiyor olmasıdır.

Eğer ücretsiz değil de tamamen bizim yazdığımız kodlar ve tasarımlardan oluşan, kurumsal kimliğinize uygun, SEO uyumlu harika bir websitesi isterseniz o zaman ücretler biraz daha pahalı oluyor ancak zamanla istediğiniz tüm ekstra yazılımları websitenize ekleyebiliyoruz.

Örneğin A firması prestij üzerine bize bir websitesi yazdırdı, daha sonra bu websiteye Araç Takip Sistemi, Muhasebe Fonksiyonu, Toplu SMS fonksiyonu ya da firma çalışanlarının kendi arasında mesajlaşabildiği bir sohbet eklentisi ekletebilir.

Kendi tasarımlarımızda 1 grafiker, 1 Frontend developer, 1 backend developer ve 1 content editor çalışmaktadır. Grafiker tasarımları çizdikten sonra müşteriye gösterilir müşteri beğenene kadar tasarım çeşitlenir. Müşteri tasarıma onay verdikten sonra front end developerımız sitenin CSS’ini yazar, daha sonra backend developerımız sitenin arka planda yönetim panelini hazırlar.

Son olarak content editorumuz sitenin içeriğiniz hazırlar ve sitenizi teslim ederiz. Haliyle site 4 kişinin elinden geçtiği için teslim süresi de sitenizin içeriğine göre 1 hafta ile 1 ay arasında olacaktır.

Firmamızın kodladığı websitelerde fiyatlar (yönetim paneli istiyorsanız) 3000 TL’den başlayıp 20.000 TL’ye kadar gitmektedir. 

  • Hazırladığımız tasarımlarda müşteri memnuniyeti esas presibimizdir.
  • Hazırladığımız websitelerin tamamı arama motorları (SEO) uyumludur.
  • Şirket çalışanlarınıza (max 20 adet) ücretsiz alan adınıza ait mail adresi veriyoruz.
  • Websitenizi kendi hostumuzda barındırıp en kaliteli servislerle korunmasını sağlıyoruz.

Websitenize başlamadan önce bir sözleşme imzalayıp işin hukuki boyutunu iki taraf açısından da garantiye almaya çalışıyoruz.

İŞTE ÖRNEK BİR WEBSİTE TEKLİFİMİZ: